NaviFirm+ 2.0 Küllerinden yeniden doğdu

SPONSORLU BAGLANTILAR

Aylar önce burada Güle güle NaviFirm demiştik hatırlarsanız. Şimdi NaviFirm+ 2.0 ile tekrar hizmette. Evet bazı geliştiriciler sunucuları kapatılan NaviFirm için kolları sıvadı ve tekrar küllerinden doğarak hizmete devam ediyor. NaviFirm+ 2.0 üstelik yepyeni özellikler barındırıyor. Mesela artık otomatik olarak indirme ve yeni güncellemeleri gösterme özelliği, arama motorunun baştan sıfırdan tekrar kodlanması, favori ürün listesi bölümü, GZIP sıkıştırma ile indirmede maksimum hız, hızlı bir arayüz için ön bellekleme ve bazı küçük iyileştirmeler var. Kötü yanı ise Proxy desteklemiyor şimdilik. İleri sürümlerde Proxy desteği de sunulacak.

Programın sanırım en can sıkıcı yanı ise bağış karşılığı kullanabiliyor olmamız. Yani en az 3 EURO ödeyerek kullanmaya başlayabiliyoruz.

Her şeye rağmen seni yeniden aramızda görmek güzel NaviFirm+ :)

Bir önceki yazımız olan Nokia Lumia 920 için GDR2 Güncellenmeye başladı başlıklı makalemizde gdr2 güncelleme, gdr2 update ve lumia hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen arama terimleri:

İbrahim Karagöz

Windows Phone & Windows Mobile User - HTML & XML Expert - C# & Visual Studio 2010 and 2012 & Expression Blend 4 & .NET Framework Developer and Programmer - Professional Music Editor - Sound Recording - Audio Specialist - Announcer - Sociology Student - Amateur Video Encoder - Web Site Designer - Editor in Chief - Paragrapher - CTRLPDA News Editor

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>